GÜNEŞ ENERJİLİ ÜRÜNLER

SOLAR ENERJİLİ ÜRÜNLER

 

 

Değişken sorunlara değişken çözümler üretebilme esnekliğine sahip olan ekibimiz sayesinde, size özel çok yönlü çözümler sunuyoruz. Sektörde standart olarak sunulan bir çözüm bulamadığınız, ya da aradığınız çözümün ismini tam olarak koyamadığınız durumlarda; ekibimizin sizinle sürekli iletişim halinde olarak geliştireceği size ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sayesinde artık çaresiz değilsiniz.

  1. YUNCEY ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sadece size özel projeler sunmaya hazır. İçerik ve çeşit bakımından farklılık gösteren geniş kapsamlı özel projelerle markanızı hedeflediğiniz noktaya doğru taşıyabiliriz.
  2. Çözüm odaklı olarak hazırlanmış bir özel proje, doğru kullanıldığında işletmenizin en önemli itici gücü haline gelir. “Neden olmasın?” sloganıyla yola çıkan YUNCEY sınırı hayal gücünüz olan projelerinizi gerçekleştirmek için donanım, yazılım ve ağ bilgimizi, yetkinliklerimizi ve yaratıcılığımızı harmanlayıp hizmetinize sunuyoruz.
  3. Danışmanlık Hizmetleri çerçevesinde üretilen bilgi teknolojileri projelerinde uygulanan proje metodolojisi, müşterilerin beklentilerine uygun olarak öngörülen kapsam, bütçe ve zaman planı çerçevesinde cevap vermeyi esas almaktadır. Bu perspektifte projeler, 5 fazda ele alınmakta ve her fazın sonunda yer alan onay/kabul mekanizmasıyla müşteri beklentisi tam olarak belirlenip karşılandığından emin olunmaktadır:
  4. Analiz Çalışması,
  5. Tasarım-Planlama,
  6. Geliştirme,
  7. Pilot Çalışma ve Problem Giderme,
  8. Yaygınlaştırma

Çözemeyeceğinizi sandığınız sorunlara getireceğimiz ayrıcalıklı çözümlerin katkısıyla kurumunuza güç katın.

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİLİ KAPSÜLLERİN

Dünyanın her yerinde yaşamanızı sağlayacak YUNCEY kapsüller.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

İç kısımda rahatlıkla iki kişi uyuyabilmekte ve 8 metrekarelik yaşam alanı sunmakta. Bu kozalar acil durumlarda istenilen her yere yerleştirilebilmekte. Su rezervuarı taşma valfine sahip, dolayısıyla ender olsa da su tankı doluysa daha fazla su almıyor. YUNCEY kapsüller deniz-konteynerine ya da römorka sığabiliyor. Kapsülü araçla çekerken normal bir elektrikli arabanın sınırını geçmeniz durumunda; geceyi istediğiniz bir yerde geçirip, bataryanın dörtte birini şarj edebilirsiniz. Bu en yakın kompresöre ulaşmaya yeterlidir. Kapsül dahilinde; musluğundan su akan küçük mutfak, sifonlu tuvalet ve sıcak su akan duşlar var. Çok safhalı su geri dönüşüm teknolojisinin ilk tasarımı kullanılmış. Ekip sifonlu tuvalet sistemini basitleştirip, sistemde gübreye dönüştürebilen bir çözüm yolu arıyor.

SOLAR KAPSÜLLERİN AVANTAJLARI

Duvarlar maksimum enerji tasarrufu ve konforu sağlamak üzere izole edilmiş.Üniteler araştırma istasyonları, acil barınma ve insani yardım üniteleri olarak kullanılabilir.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİLİ, SU ÜSTÜNDE YÜZEN EV

Bu şık ev iki adet geniş balkona, büyük pencerelere ve bol miktarda doğal ışığı içerisine davet eden tepe penceresine sahip ve yalnızca 90 metrekarelik bir yer kaplıyor. Müşterinin isteğine göre, bir adet oturma odası, yemek odası bir ya da iki adet yatak odası, mutfak ve banyo bu ev içinde barınabiliyor. Evin enerji ihtiyacı çatısındaki güneş panellerinden karşılanıyor

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Evin kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Nehirlere, göllere, küçük körfezlere, resiflere ve deniz suyu sıcak olan deniz bölgelerine konuşlandırılabiliyor. Yuncey yetkililerinin söylediklerine göre bu ev; bir ofis, restoran ya da mağaza gibi diğer amaçlar için de kullanılabilir.

SOLAR SU ÜSTÜNDE YÜZEN EV AVANTAJLARI

YUNCEY yüksek verimli ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde oldukça düşük enerji kullanımına gerek duyuyor. Buna ek olarak, bu evin inşası için gerekli olan malzemenin yüzde 98’i geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN ÇADIR

Güneş enerjisi ile çalışan çadır ilginç solar ürünlerden birisi. Çok işlevsel bir yapıya sahiptir. Üzerindeki güneş panelleri sayesinde, birçok elektronik ürün çalıştırılabilmektedir. Ayrıca, dizaynı sayesinde katlanabilir ve tekrar kurulumu çok rahat yapılabilir. Güneş enerjili çadır, önümüzdeki yıllarda piyasaya sürülecek.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Çadırın güneş enerjisi panelleri var ve fotovoltaik bir kumaştan üretilmiş, bu sayede istendiğinde tabanda ısıtma yapmak için, kablosuz iletişim, aydınlatma ve elektrikli tüm cihazları şarj etmek için kullanılabiliyor.

SOLAR ÇADIR AVANTAJLARI

Oldukça uygun boyutlara sahip bu çadırı tatilde, kampta veya evinizin bahçesinde kullanabilirsiniz, çadır keyfini sevenler için muhteşem bir şey

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN BARBEKÜ

Güneş enerjisi ile çalışan barbekü ile harika yemekler yapabilirsiniz. Güneş enerjili barbekü güneşin ısısı ile çalışmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Et yemeklerini 10 dakika ila 2 saat arasında pişirebiliyor.

SOLAR BARBEKÜ AVANTAJLARI

Fotovoltaik Panellerle Beslenen Ve Tüm Malzemelerin Ve Teknolojik Öğelerin Enerji Tüketimini Ve Çevresel Etkiyi En Aza İndirgemek Üzere Tasarlandığı Profesyonel Bir Mutfakla Donatılmış Pillere Dayanan İlk Ekolojik Römorktur.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN MISIR ARABASI

Sonunda inovasyon sokak gıda sektörünü , özellikle de gıda kamyonu dalında da kapsayacak ve inovasyon süreci, sadece tasarım ile ilgili değil, aynı zamanda malzeme, sağlık ve enerji tasarrufuna dikkat etme konusundaki araştırmalar gibi tüm teknolojilere değiniyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Bu Alman birinci sınıf pişirme ekipmanı üreticisi, büyük esneklik ve enerjik verime sahip geniş bir pişirme yüzeyi olan indüksiyonlu pişirme plakaları Tam İndüksiyonu sağladı.

SOLAR MISIR ARABASININ AVANTAJLARI

Yuncey % 100 bağımsızdır ve harici elektriğe bağlamaya gerek yoktur. Görünürlük kazanmak için stratejik pozisyonlara yerleştirilebilir.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN ÇAY VE KAHVE ARABASI

Sonunda inovasyon sokak gıda sektörünü , özellikle de gıda kamyonu dalında da kapsayacak ve inovasyon süreci, sadece tasarım ile ilgili değil, aynı zamanda malzeme, sağlık ve enerji tasarrufuna dikkat etme konusundaki araştırmalar gibi tüm teknolojilere değiniyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Rocket Espresso, espresso tozu için, sokaktaki yiyecek römorkunda asgari enerji tüketimi ile lezzetli bir kahve sunmak için kullanılan, yüksek verimli, portatif bir kahve makinesi Tasarladık.

SOLAR ÇAY VE KAHVE AVANTAJLARI

Yuncey Promosyon Turu Yeni Ürünler Ve Sürdürülebilir Hareketlilik Yeni Konsept Tanıtmak İçin Bir Fırsat Olarak Sokak Yiyecekleri Yararlanmaya Çok Büyük Bir Örnektir.Yuncey Kullanımındaki Aşırı Esneklik Sayesinde Herhangi Bir Yere Çekilebilir Ve Birçok Farklı Bağlamda Kullanılabilir :

Promosyon Turları İçin Kullanmanın Yanı Sıra Yuncey, Gezici Ticaret İçin De Kullanılabilir. Lokanta Sektöründeki Firmalar, Karavanı Hem Yemek Arabası Hem De Promosyon Aracı Olarak Kullanarak, Gemide Pişirilmiş Ayrıntılı Yemeklerin Doğrudan Satılmasını Sağlayarak Kar Elde Etmek İçin Mobil Bir Mutfakta Dönüştürebilirler .Yuncey İle Pazarlama Ve Satış Stratejileri Yelpazesi Sonsuzdur. Tesla Bir İlham Olabilir.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN SÜT SAĞIM ARABASI

Fotovoltaik Panellerle Beslenen Ve Tüm Malzemelerin Ve Teknolojik Öğelerin Enerji Tüketimini Ve Çevresel Etkiyi En Aza İndirgemek Üzere Tasarlandığı Profesyonel Bir Solar Süt Sağımla Donatılmış Pillere Dayanan İlk Ekolojik Römorktur.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Yuncey Promosyon Turu Yeni Ürünler Ve Sürdürülebilir Hareketlilik Yeni Konsept Tanıtmak İçin Bir Fırsat Olarak Yaylalarda Ve Meralarda Serbes Dolaşan Büyük VE Küçük Baş Hayvanların Sağımında Yararlanmaya Çok Büyük Bir Örnektir.Yuncey Kullanımındaki Aşırı Esneklik Sayesinde Herhangi Bir Yere Çekilebilir Ve Birçok Farklı Bağlamda Kullanılabilir :

SOLAR SÜT SAĞIMIN AVANTAJLARI

Yuncey % 100 bağımsızdır ve harici elektriğe bağlamaya gerek yoktur. Görünürlük kazanmak için stratejik pozisyonlara yerleştirilebilir

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN LED PROJEKTÖR ARABASI

Fotovoltaik Panellerle Beslenen Ve Tüm Malzemelerin Ve Teknolojik Öğelerin Enerji Tüketimini Ve Çevresel Etkiyi En Aza İndirgemek Üzere Tasarlandığı Profesyonel Bir Led Aydınlatmayla Donatılmış Pillere Dayanan İlk Ekolojik Römorktur.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Yuncey Promosyon Turu Yeni Ürünler Ve Sürdürülebilir Hareketlilik Yeni Konsept Tanıtmak İçin Bir Fırsat Olarak Sokak Led Aydınlatmada Yararlanmaya Çok Büyük Bir Örnektir.Yuncey Kullanımındaki Aşırı Esneklik Sayesinde Herhangi Bir Yere Çekilebilir Ve Birçok Farklı Bağlamda Kullanılabilir.

SOLAR LED PROJEKTÖRÜN AVANTAJLARI

Yuncey % 100 bağımsızdır ve harici elektriğe bağlamaya gerek yoktur. Görünürlük kazanmak için stratejik pozisyonlara yerleştirilebilir

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN UÇAK İHA

Fotovoltaik Panellerle Beslenen Ve Tüm Malzemelerin Ve Teknolojik Öğelerin Enerji Tüketimini Ve Çevresel Etkiyi En Aza İndirgemek Üzere Tasarlandığı Profesyonel Ekolojik Uçaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Yuncey Promosyon Turu Yeni Ürünler Ve Sürdürülebilir Hareketlilik İnsansız Uçan Yeni Konsept Tanıtmak İçin Bir Fırsat Olarak Havacılık Sektörüne Yararlanmaya Çok Büyük Bir Örnektir.Yuncey Kullanımındaki Aşırı Esneklik Sayesinde Herhangi Bir Yere Çekilebilir Ve Birçok Farklı Bağlamda Kullanılabilir.

SOLAR UÇAK İHA AVANTAJI

Yuncey % 100 bağımsızdır ve harici elektriğe bağlamaya gerek yoktur. Görünürlük kazanmak için stratejik pozisyonlara yerleştirilebilir

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

Yuncey Solar Enerji © 2009 Her Hakkı Saklıdır.