GÜNEŞ ENERJİLİ SİZE ÖZEL PROJELER

SOLAR SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Değişken sorunlara değişken çözümler üretebilme esnekliğine sahip olan ekibimiz sayesinde, size özel çok yönlü çözümler sunuyoruz. Sektörde standart olarak sunulan bir çözüm bulamadığınız, ya da aradığınız çözümün ismini tam olarak koyamadığınız durumlarda; ekibimizin sizinle sürekli iletişim halinde olarak geliştireceği size ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sayesinde artık çaresiz değilsiniz.

  1. YUNCEY ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sadece size özel projeler sunmaya hazır. İçerik ve çeşit bakımından farklılık gösteren geniş kapsamlı özel projelerle markanızı hedeflediğiniz noktaya doğru taşıyabiliriz.
  2. Çözüm odaklı olarak hazırlanmış bir özel proje, doğru kullanıldığında işletmenizin en önemli itici gücü haline gelir. “Neden olmasın?” sloganıyla yola çıkan YUNCEY sınırı hayal gücünüz olan projelerinizi gerçekleştirmek için donanım, yazılım ve ağ bilgimizi, yetkinliklerimizi ve yaratıcılığımızı harmanlayıp hizmetinize sunuyoruz.
  3. Danışmanlık Hizmetleri çerçevesinde üretilen bilgi teknolojileri projelerinde uygulanan proje metodolojisi, müşterilerin beklentilerine uygun olarak öngörülen kapsam, bütçe ve zaman planı çerçevesinde cevap vermeyi esas almaktadır. Bu perspektifte projeler, 5 fazda ele alınmakta ve her fazın sonunda yer alan onay/kabul mekanizmasıyla müşteri beklentisi tam olarak belirlenip karşılandığından emin olunmaktadır:
  4. Analiz Çalışması,
  5. Tasarım-Planlama,
  6. Geliştirme,
  7. Pilot Çalışma ve Problem Giderme,
  8. Yaygınlaştırma

Çözemeyeceğinizi sandığınız sorunlara getireceğimiz ayrıcalıklı çözümlerin katkısıyla kurumunuza güç katın.

Yuncey Solar Enerji © 2009 Her Hakkı Saklıdır.