GÜNEŞ ENERJİLİ KOVUCULAR

Yuncey Solar Kovucular Tıpkı insanlar gibi, köpekler de mevcut işe yerleştirilmelidir. Aktif olmayan bir köpekten sıçraması beklenemezdi. Den şezlong 3 saatlik bir yürüyüş bitirmek için. Aynı şekilde fiziksel olarak da sınırlayabilmeniz gerekir. Evcil köpeğinizin saptırmalarla mücadele etmesi durumunda. Scampering sincap veya bir paket koşucu gibi izler. Faaliyet derecesini önemli ölçüde artırmadan önce evcil hayvanınızı veterinere kontrol ettirin.

SOLAR KOVUCULAR

Not:Nasıl kullanacakları hakkında sorularınız mı var? Telefon veya e-posta yoluyla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 
 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ ELEKTİRİKİ ÇİT

Bir elektrikli çit mülkünüzün korunmasında güvenilir bir yol sağlarken, enerji faturanıza katkı sağladığından dolayı önemli bir maliyetle de karşılanabilir. Bu yüzden en iyi güneş enerjili elektrikli çit şarj cihazlarının bu kadar harika bir seçenek olması nedeniyle, yalnızca güneş enerjisi ile çalışırken elektrik maliyetlerinden tasarruf ederken onları yalnızca bir kez alır ve sonsuza dek kullanırsınız.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Güneş enerjisiyle çalışan elektrikli çit şarj cihazları söz konusu olduğunda, AC ve DC motorlu modeller de dahil olmak üzere, birçok pilli seçenek de dahil olmak üzere birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. DC şarj cihazları çalıştırılması ve kullanımı en kolay olanıdır, çünkü bir AC şarj cihazının çalışması için harici bir prize takılması gerekirken güçlerini dahili olarak depolarlar.

SOLAR ELEKTİRİKİ ÇİT AVANTAJLARI

100 Km menzili 12 voltluk, 12 amperlik pil, 0.15 joule çıkış Güvenilir güneş enerjisi, güneş ışığı olmadan iki haftaya kadar çalışır Eşsiz, entegre montajlı T direklere, yuvarlak ahşap direklere, Y direklere, binalara ve düz yüzeylere hızlı kurulum Bir bakışta, enerji çitin üzerindeyken gösterge ışığı yanıp sönüyor

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ TRİPOD

20 bar basınca kadar LP, propan veya buthane gazıyla çalışır. - Standart cihaz 12 kg ev tipi LPG tankı ile çalışır. Farklı ebattaki LPG tankları için adaptör ve regülatör talep edin. - Solar PV paneli tarafından şarj edilen 12 V akü ile çalışan elektronik ateşleme - 5 ayar seçeneği ile 2 ila 30 dakika arasında ayarlanabilir atış aralıkları; 2, 5, 10, 15 ve 30 dakika. - Tek, çift ve rastgele çekim - Gündüz ve Gece seçenekleri - Plastik parçalar güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklıdır. - Kötü hava koşullarında sorunsuz çalışır. - 110-120 db gürültü seviyesi. - Etkili alan, 25.000 metrekare. - Kurulumu kolay ve kullanımı basit - CE Belgesi

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Güneş enerjili pil, güneş panelleriyle kendini şarj ediyor. - Patlama aralığı ayar seçeneği 10-15-30 2 -5 5 dak. - Gündüz ve gece çalışması seçeneği Solar, bataryasını ve güneş panelini şarj ediyor - 110 - 120 dB gürültü seviyesi zor. - 25.000 m2 etkili alan - Kolay ve basit kullanım - CE sertifikası var.

SOLAR TRİPOD AVANTAJLARI

Kullanım Alanları: - Kuşlara karşı ayçiçeği ve mısır tarlaları - Kuşlara, yaban domuzu ve yabani hayvanlara karşı meyve bahçeleri ve sebze bahçeleri. - Kanatlı hayvan çiftlikleri, balık çiftlikleri ve diğer ıslah çiftlikleri kuşlara ve diğer vahşi hayvanlara karşı. - Kuşlara karşı yem bitkileri ve tahıl ambarları. - Arı, hasara neden olan ayılara karşı koyar.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ LED'Lİ CAYDIRICI

Bu tilki caydırıcı, güneş enerjili olduğu için düşük maliyetli ve çevre dostu. Predator Guard, istenmeyen hayvanları tespit edip iten otomatik olarak çalışır. Ayrıca, cihaz bakım gerektirmez. Tilkileri mülkünüzden, kümes hayvanlarınızdan ve hayvanlardan uzak tutmak için Predator Guard'ı kullanın . Güvensiz bir alanda beslenmeyecekleri için tilkiler gibi gece hayvanlarını hedef alacak şekilde tasarlanmıştır. Kapsam, 360 derece koruma ile yaklaşık yarım Km.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

İşin püf noktası, yüksek kalitede yanıp sönen LED ışıkları, hayvanlar tarafından kendilerine bakan korkunç bir yaratığın gözleri olarak algılanıyor. Korkmaları ve caydırıcılığın kurulu olduğu yerde dolaşmak istememeleri şaşırtıcı değil. Ancak cihazın yerini düzenli olarak değiştirmezseniz, tilkilerin alışması muhtemeldir ve onu bir tehdit olarak algılamayı bırakacaktır. Sadece kendin için düşün, korkmaya değer hareketsiz bir canavarı hayal edebiliyor musun? Buna, birisinin kendilerini başkalarından mahrum bırakmasına izin vermekten ziyade kendilerini kandırmak isteyen kurnaz ve zeki bir doğaya sahip olduğunu ekleyin. Dolayısıyla, yaratıcı olmanız ve yalnızca cihaza güvenmemeniz gerekir.

SOLAR LED'Lİ CAYDIRICININ AVANTAJLARI

Cihaz, ultrasonu olan tilkiler de dahil olmak üzere birçok hayvanı itmektedir. Sıcak bir gövde tespit edildiğinde, yanıp sönen LED ışıklarla birlikte bir dizi ultrasonik ses patlar . Daha önce de belirttiğimiz gibi, bilim adamları aynı anda kullanılan görsel ve ses caydırıcılarının tilki kontrolüne en iyi yaklaşım olduğunu söylüyorlar. Yapı plastik olmasına rağmen yeterince sağlam ve en önemlisi su geçirmezdir. Bu tilki caydırıcı, dış mekan kullanımı için tasarlandığından ikincisi özellikle önemlidir. Şiddetli bir yağmur başlamadan önce cihazın çıkarılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ultrason kovucu hasar görmeden su ile temas edebilir.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ GÜNEŞ YILAN KOVUCU KÖSTEBEK KOVUCU

ÇİFT ETKİLİ: Yuncey Elektrikli motorlarla her 55 saniyede bir titreşim gönderen yılan, bir titreşimi insanlar gibi bir deprem olduğunda tehlikeyi algıladığı gibi bir sinyal olarak algılar; asla geri dönmez.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

GÜNEŞ ENERJİLİ: En iyi 4.8W Monokristal güneş paneli ve 2x 1200mA şarj pili ile 312s dahili, bu cihazın 24 saat çalışmasını sağlamak için mükemmel 7500 feet kare kapsama alanına kadar, en iyi sonucu almak için her zaman iki veya daha fazla ünite kullanmanız önerilir. % 100 Yuncey Toksik Olmayan Kimyasallar, evcil hayvanlar ve çocuklar için güvenlidir

SOLAR YILAN KOVUCU KÖSTEBEK KOVUCU AVANTAJLARI

Cihazı ilk kez kullanırken, bahçede normalden daha fazla köstebek tepesi bulabilirsiniz. Bu, çalışmadığı anlamına gelmez. Köstebek, ortamındaki bir değişikliği fark eder ve değişimin nereden geldiğini ve elimine edilip edilemeyeceğini öğrenmek ister. Uzun vadede ses köstebek için can sıkıcı olacak ve ondan uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu nedenle, köstebek kovucu sonucunu görmek için lütfen sabırla 2-4 hafta bekleyin.

Köstebeği birkaç kovucu ile “çevrelemeyin”. Çıkış yolu yok. Bir köstebek sürmek istediğiniz alanın karşısına bir veya daha fazla köstebek kovucu yerleştirerek başlayın. Evin duvarının yakınında başlamanızı tavsiye ederiz.

Bu kovucuyu ilk kurup kullandığınızda, lütfen kutunun içindeki kullanım kılavuzu olarak adım adım uygulayın

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ KUŞ KOVUCULAR

Hoparlör Alarmı ve Büyük Güneş Enerjisi Plakalı Ultrasonik Haşere Kovucu, davetsiz bahçe ziyaretçilerinden kurtulmak için etkili bir yöntemdir. Aile hayatını rahatsız etmeden, bu kuş kovucu farklı hayvanları ve zararlıları uzak tutmak için çeşitli frekans aralıklarında ultrasonik kullanır. Fareleri ve tilkileri, kedileri ve rakunları, yarasaları ve kuşları kovmak için üç çeşit frekans vardır. Güçlü vahşi hayvanlar için, onları korkutmak için donatılmış güçlü alarm hoparlörü ve LED yanıp sönen ışık vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Solar Ultrasonik ses dalgaları - 12KHz ila 35KHz arasında değişen, seçilebilir bir ultrasonik ve infrasonik dalga ölçeği kullanır. Kontrol paneli işaretine bakın ve istenen haşere için frekansı ayarlayın.

SOLAR KUŞ KOVUCU AVANTAJLARI

Müşterilerin lehine kazanmalarına yardımcı olan bir diğer avantaj da güneş enerjili özelliğidir. İlk kullanımdan önce, daha iyi çalışma için genellikle iki günlük tam gün güneş ışığı şarjı alınması önerilir. Çevre dostu güneş enerjisi ve ek batarya gücü ile, ultrasonik kuş kovucu uzun süre hizmet edebilir ve haşereleri uzak tutabilir.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

 

MODEL: GÜNEŞ ENERJİ ULTRASONİK BÖCEK KOVUCU

Solar en yeni ultrasonik güneş enerjisi hayvan kovucu

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

1.Solar Ultrasonik böcek kovucu 2. Ağırlık: 57.3g 3. Boyut: 9.5 * 6 * 5.5cm 4. Renk: beyaz 5. Besleme gerilimi: AC 110V-220V 6. Güç tüketimi: <5W 7. Uygulanabilir: evler, depolar, mağazalar, oteller, hastaneler, ofisler, bilgisayar odaları, bahçeler, otel tahıl ambarları, vb. 8. Etkili menzili: 80-120 kare En iyi etki: 50 kare .

SOLAR ULTRASONİK BÖCEK KOVUCU AVANTAJLARI

Solar Yüksek frekanslı tarama frekansı ultrasonik devre 20-55KHZ arasında değişen ultrasonik dalga üretmek için kullanılır. Sivrisinekler, hamamböcekleri, fareler, çekirgeler ve diğer zararlıları sürebilir ve öldürebilir. İnsan vücuduna ve diğer hayvanlara zararsızdır.

FİYATI: ÖZEL FİYAT İSTESYİNİZ

Yuncey Solar Enerji © 2009 Her Hakkı Saklıdır.